Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
haiyong wu Mr. haiyong wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Taishan Jie Da Electrical Co., Ltd

Rreth nesh

Quality is our middle name

Rreth nesh

Taishan Jie Da Electrical Co., Ltd

1992: PAJISJET ELEKTRIKE JIEDA CO, LTD. e themeluar, e bëri tharësin e saj të parë për biznesin e hotelit me markën e regjistruar "XinDa". 1994: Bëni tharësin e dorës së parë, në të njëjtin vit shtrihet linja e produkteve në bombol me vrimë nxjerrëse sapuni, shpërndarës aerosol, rubinet automatik dhe flakë automatik etj. 1995: Urdhri i parë OEM në Angli. Kemi ndërtuar fabrikë dhe punëtori të reja moderne. 1998: Mori pjesë në eksportet Kineze COMODITIES FAIR, ekspozita tregtare në Guangzhou vetëm për eksportues kinez. 2002: Hapi një nën-kompani Mind Inc. në Shanghai. Mbikëqyrni tërë tregun e Kinës me markën e vet të quajtur Mind. 2003: ISO9001: 2000 e ertifikuar, ndërkohë produktiviteti ka arritur në 6 milion USD në vit. 2004: Nën-ndërmarrja JIEDA USA INC u krijua në qytetin e Nju Jorkut, me qëllim që t'i jepte një shërbim më të mirë tregut të Shteteve të Bashkuara dhe Kanadasë.

Product Showcase

Balsam për pastrim me kapacitet të madh

Balsam për pastrim me kapacitet të madh

Balsam për pastrim me lartësi të rregullueshme Mund të shihni më shumë shpërndarës sapuni të montuar në mur, kështu që a dini për bombol me vrimë nxjerrëse për dezinfektues në dysheme? Lartësia e bombolit për dezinfektues mund të rregullohet në intervalin 110-125cm. Kapaciteti i shpërndarësit të dezinfektuesit është...

Balsam për pastrim me lartësi të rregullueshme

Balsam për pastrim me lartësi të rregullueshme

Balsam për pastrim me lartësi të rregullueshme Unë besoj se të gjithë janë të njohur me dispenzuesit e sapunit. Parimi i punës dhe përdorimi i shpërndarësve tanë dezinfektues janë shumë të ngjashëm me ato të dispenzuesve të sapunit. Karakterizohen nga pastrues automatik dhe sasior i duarve. Si shpërndarës dezinfektues...

Stendë për pastruesin për hotele

Stendë për pastruesin për hotele

Stendë për pastruesin për hotele Bombol me vrimë nxjerrëse mund të quhet edhe bombol me vrimë nxjerrëse për sapun. Shtë një makinë që mund të përdorë sapun për të pastruar higjienën e duarve pa kontakt. Shtë shumë i përshtatshëm dhe higjenik. Disponuesit e sapunit përdoren kryesisht në hotele me vlerësim të yjeve,...

Produktet e zgjedhura

Na kontaktoni

  • Tel:86--18807501129

    Celular: +8618807501129

  • Adresë:No. 81 Jiangnan Road, Dajiang Town, Taishan, Jiangmen, Guangdong

    Vendi / Rajoni:China

  • Faqja e internetit:https://www.ts-jieda.com

    Bossgoo Showroom:http://tsjieda.sq.bossgoo.com

  • Email:boscowu@jaway.com.cn

Dërgo Kërkesë

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim